Opinie

http://Anna Szmawonian – ZnanyLekarz.pl

 

Opinie ze strony Znany lekarz i z innych stron społecznościowych

Lokalizacja: Gabinet Terapii Anna Szmawonian

Анна- прекрасный специалист, чуткий и внимательный к деталям, любая неразрешимая проблема с ней становится простой и понятной, после каждого сеанса уходишь в отличном настроении и с четким планом действий. За полтора года терапии Анна проработала со мной несколько психологических проблем, помогла найти выход из тяжелой депрессии. Очень благодарна Анне за все, что она для меня сделала! Рекомендую!

Magda

Do pani Ani chodzę na terapię od czterech miesięcy i widzę dużą poprawę w moim samopoczuciu, rozumiem lepiej swoje emocje i akceptuję siebie. Pani Ania zawsze zwraca uwagę na wszystkie drobne rzeczy, które staram jej się przekazać, dzięki czemu czuję się wysłuchana i zrozumiana. Oprócz rozmowy, stosujemy w trakcie sesji różne metody radzenia sobie z lękiem, co bardzo mi się podoba. Mam coraz mniej oporów z wyrażaniem swoich myśli bez obaw, a wręcz gdy w ciągu tygodnia coś się wydarzy, myślę o tym, że będę chciała o tym opowiedzieć na następnej sesji.
W skrócie – bardzo polecam 🙂

 

A.K
8 marca 2020 •Lokalizacja:GedeonMedica

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii, która przeprowadzona była i jest bardzo skutecznie- A to dla mnie najważniejsze .Pani dr potrafiła właściwie do mnie dotrzeć. Zawsze uważnie mnie słucha i skłania do pokonywania swoich słabości.Tym samym pomogła osiągnąć mi pewność siebie i zmienić moje życie na lepsze . Pani dr jest sympatyczna i pozytywnie nastawiona. Dziękuję
Polecam każdemu.

KK
11 lutego 2020 Lokalizacja: GedeonMedica

Szczerze polecam. Pani Ania jest bardzo pozytywną i sympatyczną osobą. Zna sposoby żeby dotrzeć do pacjenta i wie jak pomóc. Dzięki niej otworzyłam się i wyszłam ze „skorupy”. Już po krótkim czasie od rozpoczęcia terapii byłam spokojniejsza, a w efekcie mogłam zmniejszyć dawkę leków i jestem na dobrej drodze do odstawienia. Dziękuję

Marcelina
12 stycznia 2020 Lokalizacja: GedeonMedica

Pani Ania jest niezwykłą osobą z ogromną wiedzą i niesamowitymi umiejętnościami terapeutycznymi. Jej zaangażowanie i wyjątkowy sposób prowadzenia terapii naprawdę zmienia ludzi i zmienił również mnie. Uświadomiłam sobie i zrozumiałam wiele rzeczy, a także dostałam od Pani Ani potrzebne narzędzia do radzenia sobie z wieloma sytuacjami i problemami. Bije od Pani Ani wyjątkowo pozytywna energia i po każdych zajęciach wychodzi się z niesamowitymi wrażeniami i chęcią do zmian.

Zoriana
21 października 2019 Lokalizacja: Gabinet terapii i rozwoju

Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią mgr! Wspaniała specjalistka. Zawsze czujna i uważna do każdego mojego stanu. Techniki, które wykorzystuje Pani mgr są skuteczne i praktyczne. Nauczyłam się lepiej oceniać i analizować swoje zachowanie w życiu codziennym.
Polecam serdecznie Panią terapeutę każdemu, kto chciałby osiągnąć harmonię i rozmijać się w życiu zawodowym i prywatnym bez zaburzeń i wątpliwości.

stolinskahanna
7 września 2019 • Lokalizacja:GedeonMedica

Najkochańsza, opiekuńcza, ciepła i profesjonalna ❤️ Polecam Panią Anie z całego serca i Dziekuje jej za pomoc ❤️

agata.jarzina
24 sierpnia 2019 Lokalizacja: GedeonMedica

Wspaniała Pani terapeutka,wyrozumiała i potrafiąca zająć czas.Zaangażowana w swoją pracę.Serdecznie polecam

Milena
24 sierpnia 2019 Lokalizacja Gabinet terapii i rozwoju

Pani Ania jest bardzo pomocna i profesjonalną muzykoterapeutką. Ma bardzo wszechstronną wiedzę i ciągle szuka nowych technik i rozwiązań. Umie wysłuchać pacjenta, nie ocenia, a pomaga zrozumieć zaistniała sytuacje. Jestem pod opieka Pani Ani już 3 lata i w tym czasie Pani Ania pomogła mi wyjść z różnych sytuacji. Teraz czuje, ze zawsze cokolwiek by się nie zdarzyło znajdę na to rozwiązanie. Życie nabrało innych kolorów.

Natalia
23 sierpnia 2019 Lokalizacja: GedeonMedica

Miałam szczęście uczestniczenia w terapii prowadzonej przez Panią Anię w centrum terapii Gedeon Medica. Nie dość, że zajęcia były prowadzone w sposób niesamowicie profesjonalny i merytoryczny, Pani Ania jest także doskonałym przykładem wspaniałego terapeuty. Ciepła, dobra, zawsze czuję się od niej, że to co robi to więcej niż praca. Na jej zajęciach nie da się nie czuć opieki, wręcz przeciwnie – widać, że Pani Ania szczerze interesuje i przejmuje się każdym pacjentem z osobna. Do każdego podchodzi indywidualnie, chętnie niosąc pomoc, wsparcie, dobre słowo porady. To niesamowite jak wiele można wynieść z kilku godzin cotygodniowych zajęć – zarówno w krótszej jak i dłuższej perspektywie czasu. Z absolutną szczerością mogę powiedzieć, że każde zajęcia wywoływały szeroki uśmiech na mojej twarzy, ładowały pozytywną energią. Z dłuższej perspektywy mogę powiedzieć, że uczą one życia od nowa. Wiele rzeczy wyniosłam do życia poza ośrodkiem, wiele wiadomości, które pozwalają mi bardziej doceniać otaczający mnie świat, innych ludzi i samą siebie. Dzięki nim uczę się pokochać życie i samą siebie, za co zawsze będę Pani Ani z całego serca wdzięczna. Dziękuję!

Sandra
18 maja 2019 Lokalizacja: GedeonMedica

Panią Anię poznałam w Gedeon Medica gdzie prowadzi z dużym zaangażowaniem zajęcia choreoterapii. Już po pierwszych zajęciach zrobiła na mnie dobre wrażenie swoją ciepła, życzliwą osobą. Posiada dużą wiedzę na temat terapii tańcem, medytacji oraz ćwiczeń ruchowych z elementami jogi. Stara się żeby zajęcia były różnorodne i każdy odnalazł to czego w tej chwili potrzebuje. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze a pani Anna stara się poświęcić choć chwile swojej uwagi każdej osobie. Życzę każdemu żeby mógł trafić na takiego terapeute z jej pomocą pokonuje swoje lęki i odnajduje spokój ducha.

sawaoptyk
29 października 2018 Lokalizacja: Gabinet terapii i rozwoju

Panią Anie poznałam w szpitalu na Sobieskiego. Jest bardzo ciepłą osobą i zawsze gotową pomóc i porozmawiać.Jej zajęcia są zawsze bardzo ciekawe,ma ogromną wiedzę.Każdy z nas czekał na te zajęcia, które Pani Ania prowadziła.Miałam problemy lękowe i nie akceptowałam siebie.
Po szpitalu już czułam się lepiej,ale Pani Ania pomogła mi zupełnie wyjść z tego stanu.
Po szpitalu chodziłam do pani Ani prywatnie.
Teraz zupełnie inaczej funkcjonuje, akceptuje siebie, jestem silniejsza, mam lepsze kontakty z innymi, radze sobie w sytuacjach stresowych.
Teraz wiem jak mam dbać o siebie i swój stan wewnętrzny.
Polecam Panią Anie!!!

Katarzyna
16 września 2018 Lokalizacja:KAARMED

Trafiłam na zajęcia z muzykoterapii przypadkiem, ale była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pani Ania jest zawsze świetnie przygotowana do spotkań. Za pomocą różnych technik powiązanych z muzyką pomaga uczestnikom odkryć ich najgłębsze emocje. Zadziwia mnie to jak trafnej analizy potrafi dokonać. Dzięki niej stałam się osobą świadomą, potrafię nazwać wszystkie swoje uczucia i radzić sobie z nimi. Podczas każdego spotkania odkrywałam w sobie coś nowego, za co jestem ogromnie wdzięczna. Uważam, że niezależnie od sytuacji życiowej warto jest tego doświadczyć. Z czystym sumieniem polecam.

Beata N. Lokalizacja: KAARMED
30 sierpnia 2018

Spotkalam p.Anne przed kilkoma laty. Zwrocila moja uwage niebanalna osobowoscia i wrazliwoscia na drugiego czlowieka. W trudnej sytuacji zyciowej, bez zwloki wsparla mnie aktywnie swoja wiedza i doswiadczeniem. Od roku pracuje z p. Anna w ramach grupy tetapeutycznej. Jestem pod wrazeniem jej wszechstronnej wiedzy i umiejetnosci dostosowania technik terapeutycznych do potrzeb grupy. Polecam kontakt z Pania Anna z pelnym przekonaniem.

Joanna
30 sierpnia 2018 Lokalizacja: KAARMED

Do Pani Anny trafiłam kilka miesięcy temu zaciekawiona wykorzystaniem muzyki w terapii. Sama jestem po 2 latach terapii u innego terapeuty, ale czułam potrzebę kontynuacji tego typu spotkań jako narzędzia rozwoju osobistego i pracy nad sobą. Byłam już na kilku spotkaniach grupowych prowadzonych przez Panią Annę i na pewno będę chodzić na nie w przyszłości. Pani Anna pracuje w podejściu całościowym – korzysta z dorobku różnych szkół i stosuje różne narzędzia terapeutyczne w zależności od potrzeb pacjentek (grupa, z którą się spotykam to same kobiety). Wykorzystuje techniki mindfulness, relaksację Jacobsona, no i oczywiście instrumenty muzyczne i muzykę do pracy nad emocjami i ich wyrażaniem. Dużą uwagę przykłada do pracy z ciałem (taniec). W mojej grupie są osoby, które czują się samotne i skrzywdzone, obawiają się bliskości, mają problemy z akceptacją siebie i w relacjach społecznych, cierpią na zaburzenia nastroju, nie wykorzystują swoich możliwości i nie potrafią czerpać satysfakcji z życia itd. Pani Anna potrafi zbudować ciepłą i przyjazną atmosferę, pełną zaufania pozwalającego bez skrępowania dzielić się problemami i trudnościami, z którymi się borykamy. Towarzyszy nam w rozwiązywaniu dręczących nas problemów, w znajdowaniu spokoju i ukojenia. Wspiera nas w dochodzeniu do ich źródła, w radzeniu sobie z nimi, w budowaniu poczucia własnej wartości i lepszego życia. Serdecznie dziękuję Pani Annie za jej obecność i pracę i z całego serca polecam ją innym.

Marzena K.
22 sierpnia 2018

Panią Anię znam od 3 lat. Lokalizacja: KAARMED
Trafiłam do kliniki KAARMED gdzie prowadzi zajęcia terapeutyczne z problemami w małżeństwie i życiowymi(każdy z nas je ma).
Na pierwszych zajęciach dużo płakałam….Nie mogłam poradzić sobie ze swoimi problemami i emocjami.Dzięki Pani Ani stałam się innym człowiekiem.Radzę sobie w sytuacjach w których kiedyś nawet bym się nie umiała odnaleźć. Dużo się śmieję, podejmuje wyzwania od życia i idę do przodu.
Teraz na zajęcia przychodzę dla podtrzymania swojej formy???? bo dają dużo pozytywnej energii.
Polecam tego specjalistę.

Agnieszka Z.
18 sierpnia 2018 Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i Neurologii

Wspaniały specjalista! I cudowny człowiek. Dodaje sił, otuchy, wspiera i pomaga się rozwijać. Każda rozmowa z panią Anią nawet bardzo złamaną i niepewną siebie osobę wyciągnie na powierzchnię.
Dziękuję Pani Aniu!

Małgorzata Zgiet

15.11.2015

Bardzo serdecznie dziękuję za przeprowadzenie wspaniałego warsztatu z muzykoterapii, podczas którego w gronie wspaniałych ludzi, mogłam poprzez muzykę wyrazić siebie… zarówno szmer deszczowego kija, czy delikatna pieszczota dzwonków pozwoliły mi wyraźniej usłyszeć samą siebie, poczuć jak muzyka dotyka najgłębiej ukrytych emocji i wydobywa je z mojej podświadomości…

Dominika Dąbrowiecka

15.11.2015

Dziękuję za dzisiejsze warsztaty z muzykoterapii! To było niezwykłe doświadczenie. Mnóstwo emocji, dużo pozytywnej energii i nowych doznań. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak głęboko oddziałuje na nas muzyka i jak dużo można w